SUVELAAGER

SUVELAAGER KÄÄRIKUL 2022

Do klubi korraldab juba 49. korda laagrit, mida kutsume Judopäevadeks. Sarnaselt viimastele aastatele, toimub laager ka seekord Kääriku spordibaasi ideaalsetes tingimustes.

04-10.07 Nooremad (2012-2015a. sündinud)
10-17.07 Vanemad (2011 ja vanemad)

Tegevused on jõukohastatud selliselt, et paraja koormuse saaksid nii täiesti algajad, kelle jaoks on tegemist esimese spordilaagriga, kui ka juba aastaid käinud (noor)sportlased. Laagril on imeline iseseisvust kasvatav mõju eriti esimeste aastate koolilastele- sügisel uuele hooajale minnes on alati kõigile treeneritele kohe näha, kes lastest suvelaagris käis.

Toitlustamine toimub Kääriku spordibaasi sööklas 3x päevas. Toit on rikkalik ja mitmekesine. Lisaks arvestab köök vajadusel individuaalsete vajadustega. Samuti on avatud kohvik, kus on võimalik taskuraha laiaks lüüa.

Spordibaasis on meie kasutada kõik võimalused: judosaal, sise- ja välipalliväljakud, sise- ja välijõusaalid, liivaväljak, liivarand, matkarajad, saun jms jms. Tegevus toimub kindla päevaplaani alusel.

Lisaks meie ja teiste judoklubide treeneritele on laagris külas ka Haridus- ja Noorteameti töötaja, kes aitab treeneritel lastele lõbusaid vabaaja tegevusi organiseerida ning jälgib, et kõik toimuks nõuetepäraselt.

MAKSUMUS

210€ I vahetus
240€ II vahetus

REGISTREERIMINE

Registreerimine kuni 04.06.22
Lisainfo: 58 440 300
E-mail: treenerseppa@gmail.com